Przejdź do treści

Zadaj nam dowolne pytanie

Naszą bezpłatną konsultację dedykujemy osobom z małych, średnich i większych urzędów, instytucji i firm, w których pojawiają się techniczne zagadnienia związane z danymi przestrzennymi. 

To tam nasze doświadczenie pomaga najbardziej.

Bezpłatna konsultacja to rozmowa, którą możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z zarządzaniem przestrzenią. Zawsze umawiamy dogodny dla obu stron termin i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.

Email

biuro@geofabryka.pl

Telefon

+48 608 521 832

Adres

ul. Prosta 19, 87-100 Toruń

Jeśli się wahasz...

Nie wiesz co to jest GML?

GML to język  wymiany informacji pomiędzy komputerami, ale wyposażony w lokalizację poszczególnych obiektów. Jest to format XML wykorzystywany do przechowywania, wymiany i publikowania danych geograficznych, takich jak mapy czy informacje o lokalizacjach obiektów.

Chciałbyś zarządzać danymi przestrzennymi?

Aby móc zarządzać danymi przestrzennymi, potrzebujesz przede wszystkim wiedzy i umiejętności związanych z geoinformatyką oraz systemami informacji geograficznej (GIS). 


Potrzebujesz pomocy technicznej?

Utknąłeś gdzieś w swoim projekcie i nie wiesz co dalej? W przypadku problemów z systemami GIS i danymi przestrzennymi, warto skontaktować się z wsparciem technicznym, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć?

Krąży Ci po głowie myśl, że masz ciekawe dane, problem z danymi, jakiś pomysł na wykorzystanie map w internecie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zadzwoń – na pewno coś razem wymyślimy.

... musisz zadzwonić do nas 😉